Një foto që nuk ka nevojë për komente. Nina Moric është më seksi se asnjëherë, me të pasmet e saj në plan të parë, duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe tatuazhet gjithashtu.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Komentuesit ndahen mes tyre në komentet që bëjnë, ka nga ata që vlerësojnë format e modeles, ndërsa disa të tjerë e gjykojnë si një foto shumë hot.

Nina sigurisht që nuk heziton të përgjigjet, duke publikuar vazhdimisht foto hot. Në faqen e saj në Instagram shfaqen njëra pas tjetrës foto të guximshme dhe sensuale.

Ish modelja përveç fotove provokuese ndan në faqen e saj Instagram edhe momente nga përditshmëria së bashku me djalin e saj Carlos Maria, që ka lindur nga martesa me Fabrizio Coronas, me të cilin ka filluar sërish të frekuentohet.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: