Festivali i 18-të Ndërkombëtar i Filmit për Të Drejtat e Njeriut ka çelur siparin mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Festivali i organizuar nga Akademia “Marubi” do të mbahet nga datat 18 deri në 23 shtator.

Përgjatë këtyre ditëve në ambientet e kinemasë Marubi do të shfaqen 49 produksione filmike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb