Pas Botërorit të Katarit, Ivana Knoll ka preferuar të vizitojë vende të ndryshme të Europës. Tifozja e famshme e Kroacisë së fundmi ka zgjedhur Parisin si destinacion, por jo gjithçka ka shkuar mirë.

“Sapo mbërrita më rrëmbyen valixhen time të vogël. Gjithmonë e mirëpritur nga grabitësit në Paris” – Shkruan bukuroshja Knoll. Ky incident i vogël nuk e ka shqetësuar shumë atë, me Knoll që menjëherë pa humbur kohë është akomoduar në një nga hotelet më të shtrenjta të Parisit.

 640 0 Ivanaaa 1677946423
640 0 Ivanaaa 1677946423

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: