Kanë nisur reshjet e para të dëborës në zonat e thella malore të Kukësit.

Dëbora ka nisur në Novosej, Shishtavec dhe Topojan, ku temperaturat janë ulur ndjeshëm duke sjellë dimrin.

Në këto zona, si Shishtaveci, dëbora ka zbardhur në të gjithë territorin.

Deri më tani, nuk ka raportime për problematika apo ndërprerje të energjisë elektrike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: