Teksa Rihanna është në pritje të fëmijës së saj të dytë me A$AP Rocky, një burrë i panjohur arriti të kapërcejë sigurinë në shtëpinë e saj dhe t’i afrohet shtëpisë së këngëtares.

Sipas TMZ, një burrë u përpoq të hynte në shtëpinë e këngëtares të enjten, më 23 mars. Pothuajse menjëherë ai u pikas nga sigurimi, i cili pretendoi se ai shkoi atje për t’i propozuar asaj.

Ai është dërguar me pranga dhe ka pasur një “bisedë serioze për qëllimet e tij në makinën e patrullës para se të lirohej”, pasi kishin konstatuar se ai teknikisht nuk kishte shkelur asnjë ligj.

Nuk dihet nëse Rihanna apo partneri i saj ishin në shtëpi në atë moment.

Kjo nuk është hera e parë që shtëpia e Rihannës vihet në shënjestër të të panjohurve. Në vitin 2018, një tjetër burrë u arrestua brenda shtëpisë së saj në Los Angeles. Thuhet se ai ishte në shtëpi për të paktën një ditë përpara se njerëzit e sigurisë ta shihnin atë. Ai dyshohet se u tha autoriteteve se ishte atje për të bërë seks me yllin e popit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb