TIRANË

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka shfaqur sot një tjetër video për të treguar sipas tij dështimet e kryeministrit Edi Rama.

Një ditë nga zgjedhjet, Basha rendit si një tjetër dështim të Ramës në 8 vite legalizimin, duke sjellë si fakt dhe audio-përgjimin e drejtorit të Kadastrës Artan Lame.

“1 ditë deri më 25 prill
100 dështimet e Ramës në 8 vite
Edi Rama premtoi legalizime falas.
A e mbajti këtë premtim?
Përgjigja jo.
Audio-regjistrimi i Kreut të Kadastrës, Artan Lame, faktoi dështimin e Ramës me legalizimet”, thuhet në video.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb