TIRANE – Një foshnjë që fle e qetë, e rrethuar nga shiringa dhe ilaçe në formë zemre, një foto simbol që tregon përpjekjet të cilat i është dashur të kalojë nëna e saj për të mbetur shtatzënë. Bëhet fjalë për fëmijët që lindin pas mjekimeve të gjata te fertilitetit.

Fotografia është publikuar nga një klinikë private në Shtete të Bashkuara, për të treguar dashurinë e madhe dhe sakrificën me të cilat vijnë në jetë këta fëmijë.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: