Mjeku dhe Profesori Pëllumb Pipero ka publikuar mesazhin fake i cili është dërguar nga dikush tjetër në emër të tij për të gënjyer dikë se duhej të karantinohej sepse kishte një të afërm me koronaviruis.

Pipero dënon këtë mesazh dhe thotë se në këtë situatë luhet jeta e njerëzve dhe kush guxon të shkruajë ne emër të tij mos luajë kësisoj.

Ai paralajmëron se nesër ligji do të gjurmojë dhe gjejë të gjithë ata që luajnë me jetët e njerëzve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb