GREQI

Shkon në 172 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi. Një person ka ndërruar jetë sot pasi ishte i prekur nga COVID-19, ndërsa janë regjistruar edhe 4 raste të reja.

Numri total i personave të prekur nga virusi ka shkuar në 2882. Sipas informacioneve zyrtare numri i pacientëve të trajtuar në IU është 18.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: