Lorenzo Insigne po luan ndeshjen e fundit me Napolin në stadiumin Maradona. Futbollisti do lërë napoletanët, pas një eksperience disa vjeçare me këtë klub. Nuk mund të mungonin parulla në nderim të italianit nga tifozëria, e cila e ka mbështetur gjatë gjithë kësaj periudhe.

 

 

 

“Fanella jote peshonte më së shumti, sepse i përkiste atyre që e donin vërtet. E mbajte me dhunti, krenari dhe dinjitet. Si një njeri krenar i këtij qyteti!”, – shkruante parulla.Insigne do të luajë për Toronton.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb