Dita e sotme ka qenë një aventurë e vërtetë për tifozët e Feyenoordit. Ata, duke patur të gjithë kohën në dispozicion, kanë preferuar të kalojnë orë të mira nëpër rrugët e Tiranës, duke konsumuar birra.

Lojtari i 12-të ka provuar që këto të fundit t’i fusë brenda në stadium, por e kishte gati të pamundur, pasi nuk u lejuan.

Roma-Feyenoord, finalja e Conference League, po luhet në ‘Air Albania’.

6t
6t

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb