Ezekiel Laveci është tërhequr nga futbolli pak muaj më parë, por sërish për të nuk rreshtet së foluri. Ish-sulmuesi argjentinas i Napolit dhe Paris Sën Zhërmenit, e ka kaluar karantinën e tij në një ishull përrallor në shoqërinë e së fejuarës së tij të re.

Kostoja e qëndrimit të “El Pocho”-s në një hotel ekstra-luksoz në Sën Barth, në Antilet Franceze që ndodhen në Karaibe, ka shkuar në 1.5 milionë euro. Ccdo javë qëndrimi në hotel i ka kushtuar 170 mijë euro, pra 25 mijë euro nota dhe ccdo ditë ka konsumuar verë nga 400 deri në 4000 euro shishja.

Dhe me mbylljen e karantinës, ka fluturuar menjëherë në Sën-Trope ku e prisnin disa ish-shokë të skuadës së Paris Sën Zhërmenit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb