TIRANË

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili publikon dokumentin, sipas të cilit LSI i ka kërkuar listat e hapura që në 2017. Vasili shprehet se në vjeshtën e vitit 2017, në komisionin parlamentar të drejtuar nga Bledar Çuçi dhe Oerd Bylykbashi, LSI paraqiti propozimet, kryesori listat e hapura.

Kujtesë për demagogët.(DOKUMENTI).
Listat e hapura LSI i kërkoi që në 2017!
Sapo u ngrit Komisioni Parlamentar i Reformës Zgjedhore, në vjeshtën e vitit 2017, të drejtuar nga Bledar Çuçi dhe Oerd Bylykbashi, LSI i paraqiti propozimet.
Propozim kryesor i LSI që në 2017 ishin listat e hapura.

DOKUMENTI flet vetë dhe është një kujtesë për të gjithë ata hipokritë dhe demagogë që sot bëjnë sikur iu dogj shpirti për listat e hapura, ndërsa dje vegjetonin pa hapur gojën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb