LONDER-Një vajzë 20-vjeçare në Londër ka përjetuar momente tmerri, pasi një person tentoi ta përdhunojë, ndërsa ajo po kthehej në banesën e saj.

Në pamjet e filmuara në kamerat e sigurisë shihet se si viktima sulmohet nga mbrapa ndërsa tenton në mënyrë të dëshpëruar që të largojë agresorin, shkruan Dailymail.

Në momentin që vajza sulmohet, në banesë ndodhej edhe i dashuri i saj i cili pasi dëgjoi britmat vrapoi për parë se çfarë po ndodhte, ndërsa agresori arriti të largohej.

https://www.youtube.com/watch?v=17Kzv06obXw

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: