Edhe pse çifti është ndarë pranverën e këtij viti, Kim Kardashian nuk ka hezituar në shkojë në koncertin e albumit të ri të KanyeWest “Donda”.

Ish çifti u shfaqën me ngjyra të njëjta në veshjet e tyre, të dy të veshur në të kuqe të ndritshme.

Kimmi

Edhe pse albumi i ri i West i dedikohet mamasë së tij të ndjerë Donda West, pjesët përfshijnë referenca për familjen e tij me Kardashian, duke përfshirë tekste emocionale për “humbjen e familjes time”.

 

(BalkanWeb)

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb