Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video ku qytetarëve u shtrohet pyetja se çfarë do i bënin një punonjësi që për 7 vite s’i ka bërë asnjë punë.

Qytetarët përgjigjen në mënyrë të preë se do e largonin, pushonin apo ndërprisnin kontratën.

Basha me këtë video kërkon të thumbojë Ramën duke shtruar edhe vetë pyetjen për qytetarët ‘’ Po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?’’..

 

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Një pyetje e thjeshtë: po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb