Jose Mourinho kërkon përforcime të menjëhershme për të mbajtur Romën në nivele të larta. Objektivi i teknikut portugez është të sigurojë një vend në Champions League këtë sezon, për këtë arsye drejtuesit e klubit janë vënë në lëvizje për t’i plotësuar dëshirat.

Mourinho kërkon shërbimet e Sasa Lukic të Torinos, për të arritur te mesfushori serb janë të gatshëm të fusin në negociata kartonin Marash Kumbullës.

Rrrrrrrrrrrrr
Rrrrrrrrrrrrr

Qendërmbrojtësi kuqezi nuk po gjen hapësira në kryeqytet ndërsa Juric është gati të mirëpres sërish zbulimin e tij. Sipas mediave italiane, Roma mund të ofrojë kartonin e Kumbullës plus para kesh për të arritur te Lukic.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb