Fotografi Noah Kalima ka filluar këtë projekt shumë vite përpara se të ekzistonte ‘Selfie’.

Ai ka bërë çdo ditë nga një foto duke nisur nga janari 2000 (duke humbur edhe ndonjë ditë për shkak të një problemi teknik), gjithsej 7263 foto, me të cilat ka bërë një video të pabesueshme.

Projekti titullohet ‘të gjitha ditët’ dhe tregon se si ndryshon njeriu gjatë viteve.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb