Një tjetër tërmet me magnitudë 4.3 Rihter është regjistruar këtë të martë në Afganistan.

Më herët vendi godit një tërmet i fortë, ku për pasojë gjashtë persona humbën jetën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithashtu nga tërmeti i regjistruar mëngjesin e sotëm mbetën të plagosur nëntë persona, ndërsa u raportuan dëme të mëdha materiale.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: