Deputeti i Partisë Demokratike Belind Këlliçci, ka publikuar një video në Facebook, në lidhje me komentet që bëhen në faqen e kryeminisrit Edi Rama.

Ai u shpreh se komentet gatuhen në zyrat e qeverisë dhe shpërndahen nga një ushtri komentuesish që i paguajnë me paratë e shqiptarëve.

Postimi:

Një ushtri fantazmash që adhuron qeverinë.
Emra dhe fotofytyra të vjedhura nga ata që na vjedhin çdo ditë.
Komentet gatuhen në zyrat e qeverisë dhe shpërndahen nga një ushtri komentuesish që i paguajnë me paratë e shqiptarëve.
Kjo është mbështetja reale që kanë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb