TIRANE

Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Ata janë prindër të një djali, por edhe pse vitet kalojnë dashuria e tyre duket se rritet edhe më shumë.

Dedikimet e shpeshta dhe energjia që përcjellin i ka bërë shumë të pëlqyer nga të gjithë. Edhe së fundmi reperi ka shkruar publikisht disa fjalë mjaft të ëmbla për bashkëshorten e tij.

“Ne 2021 bëhemi 10 vjet bashke. Me duket sikur dje qe ka ndodhur ta gjej shpirtin tim binjak.. Është e vështirë të gjesh njerëz të mirë në këto kohë që të përshtaten në çdo qelizë të karakterit tënd, prandaj jam me fat që e kam. Shoqja më e mirë e jetës, Vesa Luma Të dua ”,? janë fjalët e reperit. Me siguri Vesa duhet të ndihet mjaft e emocionuar për këtë dedikim romantik.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb