Në vit më parë, Aurela Hoxha i surprizoi të gjithë kur zbuloi se ishte bërë nënë për herë të parë. Modelja e njohur ishte bërë nënë e një djali më parë por lajmin e zbuloi në qershor.

Ndërkohë, ditën e sotme vogëlushi feston përvjetorin e parë të lindjes. Si rrallëherë, modelja ka ndarë disa fotografi të ëmbla me vogëlushin e saj ndërsa është munduar që të mos zbulojë portretin e tij. Aurela shprehet se ndihet e bekuar me ardhjen në jetë të djalit ndërsa shton “pyes veten se si kam jetuar pa ty”.

“Një vit jetë! Fryma mamit, pasi të solli zoti në jetën time, fillova të pyes veten si kam jetuar më parë pa ty…Ti i jep kuptim jetës tonë. të dua, të Duam! Faleminderit Zot! Gëzuar ditëlindjen tënde të parë engjëlli im”, ka shkruar modelja.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb