Një vit nga vdekja e ish ministrit Dritan Prifti, vajza dhe djali i tij përkujtojnë babain e tyre me mesazhet prekëse në rrjetet sociale.

“Çdo ditë unë shoh jashtë në botë dhe të shikoj ty në çdo gjë dhe kudo. Ti u bërë drita ime udhërrëfyese çdo ditë dhe çdo natë, më mungon kaq shumë baba”, shkuan në një postim në rrjetet sociale e bija e Dritan Priftit.

0f84e089 0547 4e1a A352 68584ccada46

Ndërkohë edhe djali i kushton një mesazh prekës të atit: “Më i lumturi në botë në prehrin tënd ba! Më mungo pa fund çdo gjë e jotja”.

324ba2ce 1fe8 43eb 9a96 86894345cd61

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb