Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka renditur dështimin e radhës sipas tij të kryeministrit Edi Rama.

Përmes një postimi në “Instastory”, kryedemokrati thotë se Rama premtoi legalizime falas, por sipas tij ai nuk e ka mbajtur këtë premtim.

Postimi i Lulzim Bashës:

“60 ditë deri më 25 prill, 10 dështimet e Edi Ramës në 8 vite. Rama premtoi legalizime falas. A e ka mbajtur këtë premtim? Përgjigja: Jo!
Legalizimet, Artan Lame: Për gjysmë viti arkëtuam 1.4 miliardë lekë”
.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: