Shumë pak prej nesh e kanë dëgjuar emrin e Michele Fiore, 51-vjeçares italo-amerikane e cila është kandidatja më e pazakontë në zgjedhjet për guvernatorë në SHBA.

Ajo kandidon në Nevada dhe u bë e famshme falë spotit të fushatës, ku shihej me pistoletë. Fiore, është mbështetëse e republikanëve dhe raciste e emigrantëve.

Ajo është pro armëve të zjarrit dhe kundër idesë së vaksinimit të detyruar.

Por ndryshe nga republikanët e tjerë, ajo është pro martesave homoseksuale dhe legalizimit të kanabisit terapiutik, shkruajnë mediat.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: