“Smartcase” është kasa e pare në botë e krijuar posaçërisht për për iPone 7. Kjo kasë është e aftë të: Bëj qe iphoni juaj të punoj me dy karta SIM.
Ju lejon të shtoni një kartë memorie për iPhone tuaj dhe të zgjeroni ruajtjen e saj deri në 256GB shtesë
Dyfishon karikimin e baterisë duke shtuar një bateri 2000 mah.

Për ta përdorur kasën mjafton tëvendosni telefonin në të dhe të instaloni temën e saj. Më pas hiqni kasën në mënyrë që të mund ta karikoni sërisht kur të jetë e nevojshme. Të gjitha funksionet e kësaj kase janë të të arritshme nëpërmjet aplikacionit Smartcase, shkruan krokodili. Aplikacioni është në fazën fillestare të testimit të tij.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: