Reperi i mirënjohur shqiptar, Noizy i ka alarmuar të gjithë fansat e tij me një postim në InstaStory. Ai ka shpërndarë një foto ku shihet me këmbë të fashuar. Madje disa media shkojnë më tej dhe thonë se ai është plagosur në këmbë.

Përveç kësaj fotoje, reperi nuk ka bërë asnjë reagim. Aktualisht ai vijon aktivitetet e tij muzikore në Mitrovicë.

Kjo nuk është hera e parë që Noizy plagoset. 2 vite më parë, ai u plagos gajtë një sherri me reperin Cozman, për shkak të një kunje që Noizy tha për Tunën në emisionin 6 ditë pa Ermalin.

Noizy 768x1214 1 648x1024 640x1011
Noizy 768×1214 1 648×1024 640×1011

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: