Reperi Noizy është shumë i njohur dhe i ndjekur nga të gjithë. Në një intervistë ekskluzive për “Pushime On Top” në Top Channel, Noizy trgoi nëse ka menduar ndonjëherë të realizojë ndonjë bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe ai është përgjigjur pa u menduar dy herë.

“Kemi folur me Elvanën. Noizy i dikurshëm, i 2008-ës, e ka bërë një këngë që quhet “Jena mbretër” edhe është përmendur pak Elvana aty, të cilën e kemi diskutuar dhe i kam thënë që ka qenë thjesht një këngë. Ajo këngë tashmë është himn i çdo diskoje. Unë kam gjithë ato vite karrierë dhe atë këngë akoma duhet ta këndoj.

Do doja shumë të mos e kisha përmendur, sepse është një vajzë shumë e mirë, vajzë fantastike”,- tha Noizy duke lënë të kuptohet se hatërmbetjet mes tyre tashmë nuk ekzistojnë. “Mund të keni një bashkëpunim?”, ishte pyetja e menjëhershme e Orit.

“Po, e kemi diskutuar. Nuk dua ta mbyll karrierën pa pasur një këngë me Elvanën”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb