TIRANE

Noizy është një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe më të ndjekur në rrjetet sociale. Ai është mjaft aktiv në profilin e tij në “Instagram”, ku poston vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e tij.

Untitled 5
Untitled 5

Gjithashtu në postimet e tij nuk mungojnë as shprehjet domethënëse që i drejtohen një audience të caktuar. Ditën e sotme reperi i njohur postoi një foto, ku shfaqej i thelluar në mendime duke parë detin.

“Mos e gjykoni të kaluarën time, nuk jetoj më atje!”, shkruan reperi bashkëngjitur me foton e tij, pa dhënë detaje të tjera.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb