TIRANE

Noizy ka publikuar këngën e tij të fundit në bashkëpunim me Dafina Zeqirin vetëm pak ditë më parë. Kënga “A don love” ka arritur deri tani më shumë se 5 milionë e gjysmë klikime në youtube. Ky ishte bashkëpunimi i parë mes dy këngëtarëve.

Ditën e djeshme i ka habitur të gjithë ndjekësit në profilin e tij në Instagram, kur në një foto të publikuar me këngëtaren, njofton se ajo është bërë pjesë e grupit ‘OTR’. Sapo e bëra pjesë të OTR-së”, -ka shkruar këngëtari duke e quajtur Dafinën “mbretëreshë”.

Dafina

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb