SHKODËR

Opozita është edhe në protestë por edhe në fushate elektorale, kështu ka deklaruar nga Shkodra kordinatori i PD Flamur Noka pas një mbledhje të kryesise me demokratët. Noka është shprehur se po ngrihen shtabet njëkohësisht për protestë dhe për zgjedhje.

Flamur Noka shprehet se zgjedhje në 30 qershor do te zhvillohen vetëm nëse Rama ikën, në të kundërt nuk do të ketë.

Sipas Nokës protesta e opozitës më 25 maj do të jetë protesta më madhe që është zhvilluar ndonjëherë në histori dhe se kjo protestë do të gjunjëzojë Ramën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb