Këngëtarja e njohu shqiptare, Nora Istrefi, shquhet për linjat perfekte trupore.

Bukuroshja edhe kësaj radhe ka ‘djegur’ rrjetin me një pozë seksi në bikini, që ka postuar në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri

Fotot me bikini vijnë nga Australia, ku Istrefi duket se po kalon disa dite pushimesh.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb