Nora Istrefi është një prej femrave më të bukura dhe joshëse shqiptare. Ajo sistematikisht publikon foto në rrjete sociale dhe tregon momente nga përditshmëria.

Me fansat në rrjetet sociale Nora ka ndarë imazhe nga performance e fundit, ku shihet me një fustan me ngjyrë të verdhë të kombinuar me një pallto lëkure me ngjyrë të zezë dhe taka të larta.

Ajo që binte në sy ishte ndryshimi në dukje i këngëtares që shihet me flokë të shkurtër dhe balluke.
Nora dukej plot shkëlqim dhe elegante, ndërsa nuk munguan as komplimentet nga ana e fansave të saj.

Kujtojmë që Nora edhe këtë sezon veror ishte e angazhuar me mbrëmje muzikore, ndërsa solli një bashkëpunim me Melindën dhe Gjikon. Kënga e tyre ishte “Ay Caramba” u prit mirë dhe deri tani ka arritur mbi 14 milionë klikime në YouTube

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb