Nora Istrefi, shquhet për format trupore dhe elegancën e saj skenike.
Këngëtarja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat foto të ndryshme nga përditshmëria.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi, Nora ka publikuar disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft elegante me një fustan të verdhë.

Këngëtarja ka vënë në pah linjat e saj perfekte, duke marrë shumë komente dhe zemra nga ndjekësit e saj, në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb