Nora Istrefi zgjodhi Shqipërinë si destinacion për pushime. Nora po kalon pushimet në shoqërinë e vajzes se saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo ka postuar një video në InstaStory, në të cilën tregon fizikun në bikini rozë, teksa po filmohej nga afër.

Nora Istrefi ka kohë që nuk ka sjellë diçka të re, por së fundi ka filluar xhirimet e një videoklipi të ri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb