Milva Ikonomi, ish-ministre e Ekonomisë dhe Nora Malaj, deputete e LSI-së, janë kapur nga paparaci dy ditë më parë në një bar afër Parlamentit.


Ndërkohë që brenda në sallë deputetët e LSI-së po i bëjnë një opozitë të egër qeverisë Rama, Nora Malaj nuk e përcjell fare këtë atmosferë jashtë sallës, duke biseduar dhe përqafuar ish-ministren socialiste dhe deputeten Ikonomi.(e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb