TIRANE

Nora Istrefi poston gjithmonë në rrjetet sociale foto të vajzës së saj 4-vjeçare. Për shkak të punës së saj këngëtares shqiptare i duhet shpesh të largohet nga vogëlushja e saj. Këtë gjë Nora e ka thënë shpesh në intervista të ndryshme.

  • foto galeri
  • foto galeri

Megjithatë Nora përpiqet ta rikuperojë kohën e humbur sa herë që ndodhet pranë Renee-s. Ditën e sotme këngëtarja shqiptare ka postuar një foot të vajzës së saj ku ka tregon ngjashmërinë me aktoren hollivudiane Emma Stone. “Emma Stone im”- shkruan Nora Instrefi në foton e Rene.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb