Fotot që po shihni janë realizuar dje në plazhin e Lukovës në jug të Shqipërisë. Fotot janë publikuara nga “Jeta Osh Qef” dhe nuk dihet nëse plazhistët janë shqiptarë apo të huaj.

Sezoni i ri veror që sapo ka hyrë, duket se ka thyer tabunë e njerëzve, që bëjnë plazh nudo në plazhet shqiptare.

Edhe disa ditë më parë u publikuan në web, foto të femrave topless në Durrës. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: