Aktorja dhe modelja Gemma Atkinson u takua me superyllin e Manchester United, Cristiano Ronaldo, në vitin 2007. Duke folur për Manchester Radio Key 103, modelja tha se takimet e saj me Ronaldon ishin jashtëzakonisht të relaksuara.

Ajo gjithashtu kujtoi datën kur ata shkuan në shtëpinë e saj dhe kaluan kohë duke pirë një filxhan çaj dhe duke parë serialin Fools Get Lucky. “Nuk e di se çfarë do të thotë ai tani, por më pas i pëlqente gjithçka që takimi të mbyllej kështu”, – tha modelja, duke shtuar se ata nuk bënë asgjë.

Aktorja 37-vjeçare zbuloi gjithashtu se hodhi poshtë një shumë të madhe parash nga tabloidët për të folur për marrëdhënien e saj me Ronaldon:

“Kur u ndamë, më ofruan shumë para për të treguar se si shkoi romanca jonë. Nuk e desha dhe refuzova”, tha ajo. Gemma Atkinson është fejuar me kërcimtarin Gorka Marquez. Ata kanë edhe një vajzë të quajtur Mia e cila ka lindur në vitin 2019.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb