TIRANE

Moderatorja Jonida Vokshi dhe aktorja Olta Daku kanë një miqësi të bukur disa vjeçare dhe disa nga momentet e tyre së bashku i ndajnë dhe në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e djeshme ato kanë qenë duke ngrënë darkë bashkë dhe Jonida ka shpërndarë dy video në Instagram. Në to shihet Olta duke e ushyer moderatoren.

“Daku thotë: Nuk bëra fëmijë, bëra Jonidën”, ka shkruar ajo bashkangjitur videos së tyre, duke treguar dhe njëherë afrimitetin e madh mes tyre. Kujtojmë se Olta ishte ajo që kapi lulet në dasmën e Jonidës 2 muaj më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: