Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka lënë për pak ccaste angazhimet e tij politike, ndërsa këtë herë shfaqet krejt ndryshe.

Në emisionin e Adelina Ismalji Haradinaj ka kënduar, për të shuar dhe zërat pas deklaratës së deputetit të VV-së, Rexhep Selimi se ish-kryeministri nuk ka lidhje me këndim.

Haradinaj këndoi këngën e tij të preferuar “Kah po m’shko moj zanë”. Dy ditë më parë ditë më parë, Selimi tha për Haradinajn se s’di pse e provon kur s’di të këndojë. “Ai s’din me knu. Perime s’din me knu. Dy lidhje s’i ka. S’di pse e provon”, -ka thënë Selimi për Haradinaj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb