Këngëtari i njohur, Sabiani ka reaguar për herë të parë në lidhje me romancën e nisur në shtëpinë e Big Brother Vip Albania mes vajzës së tij Kejsi dhe Kristi Aliajt.

Në një video të shpërndarë në profilin e tij në Tik Tok, Sabiani u shpreh se Kejsi e ka vetëm në dorë.

Megjithatë duke iu referuar një shprehjeje të përdorur në një interviste të mëparshme të dhënë në një emision të drejtuar nga Ermal Mamaqi, ai u shpreh se nuk dëshiron “zorraxhinj në shtëpi”.

@sabiani_original #fyp #viral ❌ E theksoj ❌ ZORRAXHINJ NUK DUA NE SHPI @Keisi Medini ♬ original sound – Sabiani

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: