Gazetari Ervis Kuçi që po ndjek nga afër protestën e naftëtarëve të Ballshit, ka mundur të sigurojë për “BalkanWeb” edhe videon e momentit kur këta të fundit u konfrontuan me policinë.

Në video duket momenti kur naftëtarët nuk durojnë dot më dhe tentojnë të hyjnë në ambientet e uzinës me thirrjet: Duam paret tona, por policia i ndalon me forcë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: