Në takimin që ish- kryeministri Sali Berisha ka bërë me qytetarë të Beratit, një qytetar ka nxjerrë nga xhepi një shishe me raki. Ai iu drejtua Berishës si dollibash, duke i kërkuar që t’i prijë drejt fitores.

“Amanet kur të shkosh në Parlament t’i thuash Edi Ramës se ai ka marrëdhënie me ata të botës së përtejme se është edhe i ortodoks edhe mysliman edhe budist, që nëse do të shpërblehem me xhenet në botën tjetër dhe atje do jetë Rama, le të më çojnë në xhehnem. Tani doktor, të gjithë ata që me denigruan unë nuk jam pijanec Berati. Të kam gjetur dollibash, duhet të na prish përpara drejt fitores dhe kastile e mora këtë shishe.”, tha qytetari.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: