Këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet si kurrë më parë, e pa kuruar në pamjen dhe veshjen e saj.

Fjolla shfaqet me dy vajzat e saj, ndërsa iu bën dhe dedikimin e ëmbël.

“Ju jeni gjithçka për mua! Vajzat e mia!”, ka shkruar Fjolla në postimin e bërë. Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes, pas lidhjes së saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Postimi I Fjolla Morinës
Postimi I Fjolla Morinës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb