Bill Gates dhe bashkëshortja e tij deklaruan se janë ndarë pas 27 viteve martesë.

Dhe, menjëherë pas lajmit për ndarje, drejt Bill Gates kanë nisur oferta të reja.

Ishte këngëtarja serbe e cila ka bërë një reagim pas ndarjes së tij, madje ajo edhe i ka bërë një propozim.

W873
W873

Përmes rrjetit social Instagram, Neda Ukraden, këngëtarja serbe 70 vjeçare i ka bërë propozim për martesë.

“Dua që të plakemi së bashku”, ka shkruar në koment Ukraden.Ndryshe, Bill dhe Melinda po i vazhdojnë procedurat për ndarjen e pasurisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb