Kryeministri Edi Rama ka prezantuar Kalanë e Beratit, pas përfundimit të projektit të ndriçimit artistik.

Rama shprehet se pamjet nuk janë nga Game of Thrones, por është Kalaja e Beratit, pas projektit të realizuar së fundmi.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Nuk është Game of Thrones, po Kalaja e Beratit pas përfundimit të projektit të ndriçimit artistik😍

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb