Pas shumë raportimeve dhe thashethemeve, si duket dyshja ka vendosur më që mos të fshihet dhe të dalin publikisht edhe opinionit publik.

Reperi Getoar Selimi, i njohur më mirë si Geti, dhe moderatorja e njohur Marina Vjollca janë kapur sërish bashkë.

Së fundi ata janë fotografuar në një nga qendrat tregtare të kryeqytetit shqiptar, Tiranë.
Ata janë parë teksa po blinin bileta për kinema.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: