Tifozja më e famshme e Kroacisë, Ivana Knoll ishte epiqendra e të gjithëve në Botërorin e Katarit. Ajo shfaqej tepër provokuese nëpër stadiume dhe të gjithë sytë ishin tek ajo.  Në një intervistë për “TMZ sports”, Ivana ka treguar se ka marrë disa herë oferta të pahijshme.

“Zakonisht nuk marr gjithçka që më ofrojnë, sepse më pëlqen të punoj me markat që më pëlqejnë. Më pëlqen të prezantoj atë që më pëlqen shumë, jo vetëm atë për të cilën paguhem. Nëse nuk pi duhan, nuk do të promovoj puro. Është e thjeshtë. Gjatë Kupës së Botës mora një duzinë telefonatash dhe 20 emaile në ditë me të njëjtin mesazh dhe të njëjtën pyetje, pse nuk e hapni faqe pornografike (Only Fans)? Unë refuzova sepse nuk ka të bëjë vetëm me paratë. Ata mund ta pranonin dhe nuk i gjykoj, por unë kam mendimin tim pasi shqetësohem për reputacionin”, deklaroi ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb