Një burrë në Kroaci, ka marrë sëpatën dhe ka dëmtuar rendë një makinë tip “Audi”, në pronësi të shefit të tij.

Sipas mediave, ngjarja ka ndodhur në Zagreb, ndërsa veprimi i punonjësit i ka habitur të gjithë.

Dyshohet se shefi, nuk i ka dhënë punonjësit rrogën për disa muaj, e ndaj ai, ka ndërmarrë hapin ekstrem.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb